Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 06-07-2020 12:12:50

 Eren

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Skąd: Nie wiem XD
Zarejestrowany: 17-12-2019
Posty: 202
Punktów :   
Dziewczyna/Chłopak: Chłopak

misja rangi C-Eren

Cel: Ostatnio kupcy bez odpowiedniej ochrony są atakowani na szlaku, gdy przemieszczają się między krajami. Nie atakują dobrze strzeżonych karawan dlatego Twoim celem jest ukrycie się na powozie kupca, który będzie przynętą na bandytów, a następnie schwytanie lidera grupy przestępczej żywego, aby go przesłuchać. Nie pozwól bandytom skrzywdzić kupca. Bandyci atakują zazwyczaj pięcioosobową grupą. Czwórka z nich to niepotrafiący korzystać z chakry, ale wyszkoleni w walce bronią białą ludzie, zaś lider to utalentowany użytkownik Dotonu, który niegdyś był Chuuninem.
Wyszedłem z budynku mizukage z nową misją. Poszedłem spacerem do karawany i spotkałem jej właściciela. Porozmawialiśmy chwilę a jak skończyłem wszedłem do powozu kupca i ukryłem się tam. Po wielu godzinach zobaczyłem grupę 5 osób. Zobaczyłem, że 4 z nich dzierżyło miecze a jeden z nich nie miał nic. Wydedukowałem, że potrafi on korzystać z czakry. I nie myliłem się bo postawił przed powozem ścianę wyskoczylem wtedy z wozu i zaatakowałem Dotton: nentsuchi otochi użytkownikow miecza 1 z nich unieszkodliwiłem a drugiego oblepilem błotem. 3 przeciwnik próbowal ciąć z boku ale użyłem doro kawarimi no jutsu następnie z powstałego błota stworzyłem klona, ktory powalił oblepionego wroga a ja przebiłem go kunaiem. 3 rozwalił klona a ja kopnąlem jego z pół obrotu i też przebiłem go kunaiem a w 4, ktory próbował przeciąć kupca rzuciłem kunaiem na szczęście z dążyłem. kapitana grupy zaatakowałem doton: doryuu hebi jednak ten zablokował go ścianą więc wsadziłem rękę do torby i puścilem na niego dwa węże. jak się spodziewałem  uniknąl jednak był bardzo zmęczony więc kopnąłem go w głowę i zaciągnąlem go do karawany i dałem znak kupcowi, że możemy wracać. kiedy wróciliśmy poszedlem do gabinetu mizukage po nagrodę.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Taranto BoddenhĂśrn 03 www.hotelstayfinder.com internet bezprzewodowy stryszawa Ciechocinek spa weekend dla dwojga komornik sądowy warszawa